Schůzka se studenty programu Účetnictví

V pátek 2. února 2024 v čase 10:00-11:00 proběhne přes MS Teams schůzka garantů bakalářského i magisterského programu Účetnictví a finanční řízení podniku (prof. Müllerová a doc. Procházka) se studenty.

Program setkání:

• představení hlavních proběhlých a plánovaných změn na BS & NMS
  • dotazy a volná diskuze se studenty

Dotazy/připomínky/návrhy mohou být libovolné, nicméně uvítáme zejména obecnější pohled týkající se celkové koncepce a dlouhodobého rozvoje programů (např. (ne)návaznost doporučeného studijního plánu; soulad studijního plánu s výjezdy do zahraničí; překrývání se předmětů; návrhy nových předmětů).

Dotazy je možné psát předem do chatu schůzky (odkaz na schůzku zde).

Poznámka:

Schůzka je naplánovaná v speciálním týmu „Studenti ÚFŘP“.

Kromě funkce pro pořádání výročních schůzek slouží tým i jako informační podpora pro studenty ÚFŘP. Aktuálně jsou v týmu uvedeny souhrnně odkazy na stránky FFÚ i stránky KFOP, KFÚA a KMÚ, na kterých jsou uvedeny informace ohledně státních zkoušek a kvalifikačních prací (zvlášť za BS a NMS ve stejnojmenných kanálech).

V příslušných kanálech (BS, resp. NMS) je možné do Příspěvků pokládat dotazy na vedoucí kateder+garanty, které se týkají SP.

Kód připojení do týmu: „bduvw2o“