Nové stránky Katedry finančního účetnictví a auditingu

Související stránky

Dne 1. března 2011 byl proveden upgrade těchto stránek z dosavadního systemu pro správu obsahu (CMS Joomla!) do jednotného redakčního systému VŠE v Praze (Word Press).

Nová verze tohoto systému pro správu obsahu není jen změnou grafické podoby (která používá pro všechny útvary jednotnou šablonu) , ale zejména umožní využít postupně nové funkce systému, jako je integrace s jinými www stránkami na VŠE v Praze (fakulty, školy ap.) a možnost využívat pro přihlašování k uzavřeným částem webu autorizaci uživatelů prostřednictvím LDAP ap.

Vzhledem k tomu, že převedení obsahu starých stránek na novou verzi není zcela triviální, prosíme o shovívavost v případech, kdy by některé části stránek nefungovaly zcela bezchybně, nebo na nich byly neaktuální informace.